Електричні шафи та корпуси є невід’ємною частиною електроустановок. Вони повинні мати характеристики, які дозволять цим установкам: відповідати нормативним вимогам щодо захисту від небезпек електричного струму та відповідати стандартам, що стосуються цього обладнання, відповідно до місця встановлення.
Для кожного середовища Legrand пропонує вам відповідний корпус із відповідного матеріалу.
Водостійкі PLEXO3 IP65 корпуси від 2 до 4x18 модулів. . Ударостійкий матеріал з армованого полістиролу. Знімні шасі та лицьові панелі від двох рядів версій вгору. Двухпозиційні рейки для модульних виробів і формованих ящиків. Відстань між рейками: 150 мм. Сумісність розшифрованих лепестків і плавних лицьових панелей для переміщення немодульованих продуктів. Процедура заполнить Програма Plexo встановлюється врівень з боковиною шафи від 2-х рядних версій і вище. Дверна ручка, що замикається, кришка та лицьова панель із захистом від несправностей. Двері та шафа повністю реверсивні.
Вхідні сальники для прямої перфорації постачаються
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Ввідно-розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 116 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип монтажа | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | PLEXO |
- Ціна: 1 894 ₴








