Вимикач накладний 2-клавішний АТОМ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Чорний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Номінальний струм | 10 A |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 63 мм * 74 мм * 50 мм |
| Колір | сірий із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴




