Лампа вінтажна світлодіодна Filament led ELLIPTIC-XL 8W E27 2400К Титан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Колірна температура, К | 2400K |
| Потужність | 8 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм*460мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Титан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴




