Світильник врізний поворотни "NORA PRO-5" 5W 3000K, 4500K, 6000K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 450 лм |
| Форма | Кругла |
| Встановлення | Стельова |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø87x45 mm |
| Робоча напруга | 170-260V / 50-60Hz |
| Кут розсіювання | 52° |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴




