Світлодіодна стрічка NEVA 6400K (220-240V) вологозахищена
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Потужність | 10W/m |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 11.3 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Колір | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



