Світильник накладний MARTHA PRO-18" 18W 3000k 4500k 6000k
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 1530 лм |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 6400К |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Врізний отвір | 85-165 мм регулюється |
| Додатково | накладний монтаж, врізний монтаж |
| Колірна температура, К | 3000k 4500k 6000k перемикається |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 23 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





