Прожектор світлодіодний "OSELO-300" 300W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 300 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 330 мм *B 300 мм *C 42 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 471 ₴





