Світильник трековий "BREMEN-40" 40W 4200 білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм х 88 мм х 181мм |
| Термін експлуатації | 30 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴




