Лампа світлодіодна "FILAMENT BALL-4" 4W 2700К E14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип лампи | Филаментная |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E14 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 78 мм*45мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Кут розсіювання | 360° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴




