Лампа Діодна "COMFORT" 2W E27 A45 (фіалетова)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 85 мм*44 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | фіалетова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴




