Світильник лінійний LED 54W "TETRA/SQ-54" 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 54 W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм x 74 мм x 24 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴




