Світильник накладний LAYLA-15 15W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 185-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 162 мм x 180 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922 ₴





