Світильник аварійний LED "KANU"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи в аварійному режимі | 3 годин |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Освітлення безпеки, Резервне освітлення, Евакуаційне освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Термін служби | 2 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова комплектація | |
| Блок живлення | Так |
| Піктограма | Так |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 280 лм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Час заряджання | 24 рік |
| Додатково | 3.7V 2400Ah літієвий |
| Колірна температура, К | 6000 К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 308 мм х 52 мм х 160 мм |
| Термін експлуатації | 20.000 Hrs |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 3 рік |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴






