Розпродажна позиція у зв'язку з зняттям з виробництва.
Комплектація:
-Корпус щита в коробці з рамкою кріплення DIN - рейок (2шт), шини N/PE
-Дверцята щита з замком (без упаковки)
-Задня кришка щитка (без упаковки).
Бренд: F&G (Moeller)
Тип монтажу: Накладний
Корпус: ABS(пластик)
Колір: Білий
Розміри(ДхШхВ): 345 мм x 265 мм x 110 мм
Кількість модулів:24
Тип кріплення:на DIN рейку
Ступінь захисту:IP30
Кількість в упаковці:1 шт.
Країна виробник: Австрія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Австрія |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Нейтраль | Так |
| Застосування | У приміщенні |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Ні |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 340,5 мм*286мм*112,5мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴











