Вимикач 2-клавішний + Розетка з заземленням з кришкою сірий xOne
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ovivo Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір кнопки | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 51.7 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Немає |
| Заземлення | Да |
| Захисна кришка | Да |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Серія | xOne |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип монтажу | Накладний |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 151*75*51.7 |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴






