Коробки накладного монтажу використовують із механізмами розеток, вимикачами даної серії як для однопостовго також і багатопостового накладного монтажу, арт. :
069689L- 1 пост
069690L- 2 поста
069688L- 3 поста
Для прихованого монтажу використовють рамки супортів арт:
069692L - 1 пост
069694L - 2 поста
069698L - 3 поста
Опорні рамки можна монтувати як горизонтально, так і вертикально залежно від індивідуальних вимог електроустановки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту | IP 5x |
| Тип монтажа | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | PLEXO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴









