Технічні характеристики
| Артикул | l0680004 |
| Режим роботи | не постійний |
| L (Довжина), мм | 203 |
| H (Висота), мм | 29 |
| W (Ширина), мм | 55 |
| Діапазон робочих температур, °С | 0…+40 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час автономної роботи | 3/6 |
| Тип акумулятора | Li-ion 3.7V 1000mAh |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Номінальна напруга живлення, В | 220-240 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60598-1, ДСТУ EN 60598-2-22, ДСТУ EN 61547 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Монтаж | фіксація на монтажних точках, переносний |
| Світловий потік, lm | 100/50 |
| Час повного заряду АКБ, год | 18-24 |
| Робоче положення | довільне |
| Гарантія, міс | 12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 1.5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 100 лм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Час роботи | 3 - 6 годин |
| Елементи живлення | Li-ion 3.7V 1000mA |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴








